Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

   

    

 

"Niekonwencjonalne usługi"

Bohaterowie spektaklu, Ania i Robert mają niewiarygodne „nieszczęście w szczęściu”, spotykając czarodzieja. W zasadzie nie czarodzieja, a pracownika firmy, posiadającej szeroką ofertę usług, od spełnienia prostych pojedynczych życzeń po zmianę całego życia. Kładzie na stół dwa pakiety z trzema życzeniami do spełnienia w każdym z nich i od tego momentu życie ich się zmienia, bo przecież zamawiać – a życzenia to już w szczególności – też trzeba umieć.

 

 

Chcielibyście spełnić swoje marzenia? Mieć możliwość natychmiastowej realizacji życzeń, całkowicie nieodpłatnie i bez konieczności wychodzenia z domu? Głupie pytanie, oczywiście, że tak. Da się to zrobić. Wystarczy odpowiedni zwrot pejoratywnie określający codzienne życie, a w mig obok was pojawi się czarodziej… A może się nie pojawi? Próbować zawsze warto. Robiliście już tak wiele razy i nikt się nie pojawił?

Może to i lepiej. Nie dokładnie sprecyzowane marzenie może się spełnić i… zmienić życie   w udrękę. Pozorne szczęście, które znajduje się w zasięgu ręki jest jednocześnie tym, które powoduje niepowodzenia. Będąc w samym środku wydarzeń, przysłuchując się jak świat Ani i Roberta wywraca się do góry nogami, przy bezradnym, komentującym wszystko pytaniu mężczyzny: „czy ja kogoś zabiłem w poprzednim wcieleniu?”. Śmiejemy się, jednocześnie myśląc, co byśmy zrobili gdybyśmy byli na ich miejscu? Może lepiej samemu zabrać się za spełnianie własnych marzeń? Jeszcze przez złe sformułowanie ktoś nas źle zrozumie i...

„Uważaj, o czym marzysz, bo może ci się to spełnić” – to motto tej sztuki

 

 

 

Polityka cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?