Uchwałą 1/2013, Zarząd Fundacji "Czas Kultury" powołał do życia "Teatr13" w Legionowie.

Celem powołania do życia teatru, było umożliwienie pasjonatom sceny i estrady zaistnienie przed publicznością. Jest wiele osób, które mają talent i umiejętności, jednak nie są w stanie "przebić się", by zaprezentować publicznie to, co im w "duszy gra". Nie zamierzaliśmy tworzyć stałych grup (choć nie jest to wykluczone), a jedynie dać "dostęp do sceny", choćby po to by poczuć, tremę, dreszczyk emocji i stanąć oko w oko z widzem. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby pokazać szerszej publiczności efekt swojej pracy.

Następstwem naszych działań było zorganizowanie Festiwalu teatrów amatorskich, "TEATRALIA LEGIONOWO", którego w 2019 roku odbędzie się piąta edycja.

Poziom artystyczny prezentowanych spektakli, w wielu przypadkach, nie obiegał od profesjonalizmu. Zapraszamy wszystkich chętnych, do zgłaszania swoich, spektakli, monodramów, koncertów i wszystkich form scenicznych, do kontaktu z nami. Zapewniamy profesjonalna promocję (plakaty, filmy demo, informacje na naszej stroni i profilu Fb), a po wydarzeniu, profesjonalna relacje video. Nie przewidujemy gaży dla artysty/ów,   gdyż jesteśmy organizacją non profit (ewentualnie zwrot kosztów przyjazdu). Zapewniamy zaplecze techniczne, posiłki napoje i świetną zabawę. Daj się zobaczyć !

2019
2018
2017
2016

2016

2015

2014

2013